Browse By

Atrakcje, bez których nie może odbyć się wieczór kawalerski!

Wieczór kawalerski to ostatnie chwile wolności, podczas których warto zaszaleć i nieco puścić wodze fantazji. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku – jest wiele atrakcji, które mogą znacznie uprzyjemnić wieczór i traktuje się je nieco z przymrużeniem oka. Mimo wszystko, wieczór kawalerski powinien być dopracowany w każdym szczególne i naprawdę niezapomniany – później na takie atrakcje już nie ma co liczyć.

Prywatny krupier

Prywatny krupier to modna atrakcja, na którą decyduje się coraz więcej panów, którzy chcą spędzić wieczór w swoim gronie. Może być to dobry wstęp do dalszej zabawy- krupier przyjeżdża z własnym sprzętem pod wyznaczony adres, dzięki czemu można poczuć się jak w prawdziwym kasynie. Nawet jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z grami hazardowymi, nie musi się obawiać – krupier jest po to, by przeprowadzić szkolenie i wtajemniczyć uczestników wieczoru kawalerskiego w zasady gier takich jak Poker czy Black Jack. Następnie czuwa nad rozgrywką, która okazuje się świetną zabawą. Wynajęcie krupiera na 3 godziny to idealny pomysł na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego – w końcu na tej przygodzie wieczór wcale nie musi się zakończyć!

skok spadochronem w kawalerski wieczor

Striptiz

Atrakcją, która niezmiennie kojarzy się z wieczorem kawalerskim, jest striptiz w wykonaniu pięknej kobiety. Zmysłowy taniec rozpala zmysły i jest dla przyszłego pana młodego ostatnią okazją na podziwianie wdzięków pań. Niedługo takie widoki okażą się dla niego całkowicie zakazane! Oczywiście niezwykle ważny jest profesjonalizm pokazu, dlatego w celu wykonania tańca konieczne jest zatrudnienie prawdziwej striptizerki, która wie, w jaki sposób uwodzić swoimi ruchami. Pokaz może odbywać się w dyskretnym miejscu, takim jak mieszkanie prywatne, apartamenty czy hotelowy pokój. Na miejsce tancerka przywozi własny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie, dzięki któremu pokaz jest dopracowany w każdym szczególe. Striptiz może mieć charakter prywatny, ale równie dobrze pokaz może odbyć się w obecności wszystkich gości wieczoru kawalerskiego.

Tancerka z tortu

Alternatywą dla tradycyjnego striptizu może być jego nieco bardziej rozrywkowa forma – tancerka może dosłownie wyskoczyć z tortu, przy dźwiękach muzyki! Jest to świetne i zaskakujące show taneczne, które może być powiązane z erotycznym pokazem rozpalającym męskie zmysły. Jest to ogromna niespodzianka dla wszystkich gości zaproszonych na wieczór kawalerski – dostarczy świetnej rozrywki i może być niezapomnianym pomysłem na rozpoczęcie lub zakończenie tego udanego wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?