Browse By

Blendery MixTec – nie do pokonania w przygotowaniu koktajli.

MixTec to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji blenderów przeznaczonych dla gastronomii. Urządzenia te są niezawodne, bardzo wydajne oraz całkowicie bezpieczne, co zostało potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. 

Kto powinien zaopatrzyć się w blender MixTex

Firma MixTec ma w swojej ofercie 7 modeli blenderów. W zależności od modelu urządzenia doskonale sprawdzą się m.in. w klubie, kawiarni,  lodziarni, restauracji czy pubie oraz w każdym innym miejscu, gdzie przygotowuje się koktajle, smoothie, zupy etc. Najbardziej wydaje modele mogą wykonywać nawet powyżej 150 porcji koktajlu dziennie. Każdy z modeli można wyposażyć w specjalną osłonę dźwiękową, która w znacznym stopniu ograniczy emitowany przez blender hałas. W ramach swojej oferty producent oferuje również wydajną wyciskarkę do owoców.

blender-ms-585-750x750

Wysokiej jakości materiały i praktyczny projekt

Kontenery blenderów wytwarzane są ze specjalnego tworzywa German Bayer PC, które charakteryzuje się wysoką odpornością na pękanie podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem. Kielichy są odporne na wysoką temperaturę, dzięki czemu można w nich miksować gorące produkty, można je również myć w zmywarce oraz wyparzać. Materiał German Bayer PC jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, nie uwalnia żadnych toksycznych substancji do pożywienia. Kształt kielicha został zaprojektowany tak, aby jego zawartość powoli zsuwała się na ostrza, dzięki czemu mogą one wydajniej pracować.

blender-sj-9662-750x750

Niesamowita skuteczność ostrzy blendera MixTec wynika z zastosowania stopów tytanu najwyższej jakości oraz ich specyficznej konstrukcji. Trzy zestawy ostrzy pracują parami, wykonując określone funkcje. Ostrza ofensywne zaciągają surowce a potem poddają je wstępnemu rozdrabnianiu. Ostrza udarowe są odpowiedzialne za rozbijanie i miażdżenie składników. Ostrza defensywna natomiast stabilizują składniki, nadając pracy urządzenia specyficzny rytm,

Co jeszcze warto wiedzieć?

Blendery MixTec wyposażone są w silniki o bardzo dużej mocy, co pozwala rozpędzić wirnik do prędkości nawet 38000 obrotów na minutę. Każde urządzenie posiada aż trzy bezpieczniki. Bezpiecznik przeciążeniowy, zatrzymujący blender w razie dostania się do wnętrza twardego elementu, np. metalowego. Drugi bezpiecznik chroni silnik przed spaleniem na skutek długotrwałej pracy. Ostatni natomiast zapobiega wypadkom z udziałem operatora. Dzięki zastosowaniu dwóch nowoczesnych systemów chłodzenia, blender może długo pracować pod wysokim obciążeniem. Więcej informacji na temat blenderów można znaleźć na stronie www.mixtec.pl. Tam również znajdują się szczegółowe informacje kontaktowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?