Browse By

Czas na remont domu

Cześć wszystkim odwiedzającym ten blog, ostatnio trochę mało się tu dzieje, ale wszystko to spowodowane jest małym remontem domu, który musiałem niestety wykonać. Obecnie prace zostały zakończone i postanowiłem napisać o tym wpis, może kogoś to zainteresuje. Chodzi mi głównie o remont dachu, ponieważ obecna blacha była bardzo stara, niemodna i zardzewiała. Koszt kolejnego malowania około 5 tyś złoty nie był już dla mnie opłacalny. Ponadto żona chciała zagospodarować jakoś poddasze więc trochę przerobiliśmy stary dach, aby powiększyć lekko pomieszczenia w górę.

Jak przebiegały prace?

Ogólnie prace przebiegały bardzo szybko. Już wcześniej mieliśmy przygotowany plan poddasza w jaki sposób ma zostać wykonane. Kolejnym krokiem było znalezienie odpowiedniej firmy, która dostarczyła by materiał na miejsce w Rzeszowie. Znajomy, który niedawno budował dom polecił mi Rzeszowską firmę Hydromax. Postanowiłem więc skorzystać z oferty tej firmy i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.

W firmie doradzono mi aby wybrać do mojego dachu producenta Plannja, który jestem jednym z topowych producentów blach. Ponadto udzielono mi kilka innych propozycji z których również byłem zadowolony, chociażby o wybór modelu blachy „FLEX”. Warto zaznaczyć, że Flex Rzeszów jest jednym z najczęściej kupowanych modeli w Rzeszowie. Ale nie ma co się dziwić, wzór jest bardzo piękny.

Plannja Flex

Tak wygląda model blachy Flex marki Plannja.

Dach jak i wszelkie przeróbki moim zdaniem wyszło nam bardzo fajnie. Ekipka, która wykonywała remont bardzo szybko się uwinęła. Chłopaki nie zostawili po sobie nawet papierka 😉

Teraz już kolejną wymianę dachu pozostawiam moim dzieciom 😉 obecna blacha powinna wystarczyć co najmniej na 30 lat. Tak bynajmniej zapewniają producenci i sprzedawcy różnych sklepów. Warto też dodać, że do poszukiwań warto używać wyszukiwarki. Można tam chociażby sprawdzić firmę, którą zamierza remontować twój dach, bądź firmę, która będzie dostarczała Ci towar.

W moim przypadku jestem z wszystkiego zadowolony, żona też 🙂 Teraz na poddaszu mam gdzie umieścić swój stół bilardowy i pograć wieczorami z kumplami.

2 thoughts on “Czas na remont domu”

  1. Kamil says:

    Dach świetnie się prezentuje! hehehe bardzo ładny masz domek. Jak się plan tego domku nazywa?? Możesz zrobić zdjęcie całego domu??

  2. Ilona says:

    Świetna sprawa, na pewno również skorzystam z tej firmy skoro ją polecasz. Dach świetny! Też planujemy niedługo remont swojego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?