Browse By

Hosting stron WWW – co to i jaki wybrać?

Jeżeli planujemy założyć stronę lub sklep Internetowy, który będzie dostępny dla wszystkich, musimy zaopatrzyć się w dwie ważne rzeczy. Pierwszą z nich jest domena, czyli adres pod którym będziemy mogli zobaczyć naszą stronę. Wyróżniamy w tym przypadku płatne domeny główne tj. mojastronawww.pl czyli końcówki .com, .net, .pl, com.pl, itp. oraz darmowe subdomeny, które możemy otrzymać wraz z zamawianym hostingiem np. mojastronawww.seohost.pl (końcówka subdomeny zależna jest od firmy hostingowej, od domen, które posiadają do wykorzystania dla klientów). Powyższy przykład wskazuję firmę seohost.pl, która posiada domenę seohost. Firma ta umożliwia otrzymanie bezpłatnej subdomeny w ramach własnej domeny, czyli jak wspomnieliśmy wcześniej: mojastronawww.seohost.plhosting nvme

Czym jest hosting stron

Jak wspomnieliśmy na początku do działania sklepu internetowego lub strony potrzebny jest hosting oraz domena. Hosting stron jest to w dużym uproszczeniu komputer, który ulokowany jest w bezpiecznym miejscu, na którym utrzymywana jest nasza strona Internetowa 24/7. Wyróżniamy wiele rodzajów hostingu, wszystko w zależności od wielkości strony Internetowej oraz jej popularności (jaki ruch będzie musiał zostać obsłużony). Dla początkujących stron www lub dla osób o niskim budżecie, zaleca się na start wybór hostingu współdzielonego. Oznacza to, że na takim serwerze prócz naszej strony znajdą się też inne strony klientów firmy hostingowej. Obecne możliwości oprogramowania np. DirectAdmin umożliwiają podzielenie zasobów serwera na wielu klientów, dzięki czemu finalna cena usługi rozbita jest ilość, którą docelowa będzie w stanie obsłużyć serwer.

Jaki hosting współdzielony wybrać?

Proponowanym przez nas hostingiem współdzielonym będą usługi oparte o dyski NVMe. Zapewni to bardzo szybkie ładowanie się strony, pomimo współdzielonych zasobów serwera. Wiele firm w dzisiejszych czasach inwestuje w dyski NVMe i wdraża je w swoje oferty. Warto zaznaczyć, że hosting oparty o dyski NVMe będzie droższy od serwera, który posiada zwykłe dyski talerzowe.

kod rabatowy na przedłużenie serwera

Zniżka na przedłużenie lub zakup usługi?

Praktycznie każda z firmy hostingowych pragnie przyciągnąć do siebie klientów promocjami. Wiele z nich dba także o swoich obecnych klientów, udzielając im kod rabatowy seohost odnowienie. Dzięki takiemu kodowi, w trakcie odnawiania usługi hostingowej (wpisujemy kod w odpowiednim polu formularza zamówienia) i zyskujemy obniżkę finalnej ceny zamówienia. Jak wygląda wysokość obniżki? Wszystko zależy od polityki firmy oraz obecnie realizowanej kampanii. Wszelkie tego typu informacje znajdują się na stronach z rabatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?