Browse By

Jak wybrać meble do hotelu?

Hotel to miejsce wybierane przez ludzi, którzy podróżują lub jeżdżą w delegacje. Ilość gości jaką będziemy posiadać zależy od wielu  czynników. Główną cechą wpływającą na popularność i liczbę odwiedzających nasz hotel jest jego wygląd. Wystrój wnętrza hotelu jest wizytówką każdego z nich. Jeśli gość będzie odczuwał wysoki komfort w swoim pokoju i pomieszczeniach ogólnie dla niego dostępnych, istnieje duża szansa, że poleci hotel innym osobom: znajomym, swoim współpracownikom, rodzinie.

hotel

Co składa się na atrakcyjność hotelu?

Nie tylko kolory ścian i szeroki pakiet dodatków sprawią że nasz hotel będzie atrakcyjny. Cała aranżacja wnętrza już od samego wejścia sprawia, że klienci oceniają jakość hotelu. Hol i recepcja, głównie ich wyposażenie sprawiają, że w gościach budzą się pierwsze odczucia.

Następnie zwracają uwagę na wygląd pokojów, w szczególności ich praktyczność, za czym idzie odpowiednie umeblowanie. Praktyczne i użyteczne meble, o ładnym klasycznym wyglądzie i odpowiednia kolorystyka pokoju to elementy wywierające duży wpływ na odczucia klientów hoteli.

pomieszczenie hotelowe

Jakie meble wybrać do hotelu?

Hotel jest miejscem rotacyjnym, codziennie przewijają się w nim setki osób. Wybierając więc meble, należy postawić na ich wysoką jakość. Kupując tanie meble istnieje duże prawdopodobieństwo, że za chwilę będziemy musieli je wymieniać. Warto więc kupić coś solidnego, co posłuży przez kilka dobrych lat.

Goście mieszkający w hotelu, czują wysoką potrzebę odczuwania komfortu. Meble muszą więc być czyste i zadbane. Aranżacja wnętrza pokoju hotelowego musi tworzyć zgraną całość. Meble muszą więc pasować do koloru ścian. Często dobierane są ciemne meble do jasnych ścian i odwrotnie, jasne meble do ciemnych ścian.

schody w pokoju

W każdym pokoju, podstawę tworzą: łóżko, szafa, nocny stolik, stół i krzesełka. Goście największą uwagę zwracają jednak na komfort snu. Wygodne łóżko, wyposażone w wysokiej jakości materac da gwarancję tego, że każdy z nich wypocznie.

Inwestycje hotelowe to ważna sprawa przy rozwoju biznesu hotelarskiego. Do jednej z ważnych inwestycji należą właśnie meble. Ich dobór nie jest łatwy. Przestrzeń pokoju musi być zachowana i dawać klientom poczucie komfortu i swobody. Meble muszą być więc ekonomiczne.

Jakie meble są popularne?

Każdy właściciel hotelu, poszukujący odpowiednich zestawień mebli do swojej nieruchomości, może oprzeć swój wybór, na istniejących od wielu lat liniach meblowych. Należą do nich między innymi:
1) Luna – aranżacja wnętrza jest prosta, funkcjonalna i zachowuje odpowiednią przestrzeń pokoju
2) Linus Apartament – różne wstawki, klasyczny wygląd i operowanie barwami
3) Dream – zaplecze meblowe jest bardzo szerokie, duża gama kolorów daje możliwość dowolnego wystroju wnętrza pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?