Browse By

Materac Salsa Hilding wsparciem dla kręgosłupa

Relaks i komfortowy sen sprawiają, że ma się energie do działania. Żeby możliwe było rozpoczynanie każdego dnia z werwą i bez bólu, konieczne jest zaopatrzenie się w dobry materac. Powinien on odznaczać się kilkoma właściwościami, które wpływają na to, że wyróżnia się on na tle innych. Przede wszystkim podczas snu i przekręcania się na drugi bok, nie powinno odczuwać się żadnego dyskomfortu. Jest to możliwe, jeśli materac dobrany jest do potrzeb. Ten, który wykonany jest z wysokiej jakości pianki termoelastycznej znajduje zastosowanie w sypialniach osób, które cierpią z powodu bólów kręgosłupa, lub reumatyzmu. A także w łóżkach osób, które po prostu doceniają zdrowy, niczym nieskrępowany sen na co dzień.

W przypadku cierpienia na którąś z pierwszych dolegliwości niezbędne wydaje się zakupienie materaca, który będzie stanowił podporę. Musi on minimalizować w znacznym stopniu dolegliwości związane z przypadłością. Materac idealny to taki, który odznacza się średnią twardością i dopasowuje się do ciała podczas snu. Najpopularniejszym wypełnieniem jest tzw. pianka visco, która nie tylko ugina się pod wpływem nacisku ciała na materac, ale również reaguje na jego temperaturę. W zależności od tego, jaką pozycję przyjmuje śpiąca osoba, tak układa się materac. To wszystko sprawia, że korzystanie z niego na co dzień jest przyjemnością i nie odczuwa się bólu, który zazwyczaj towarzyszy wtedy, gdy materac jest za twardy i gdy nie dopasowuje się do ruchów ciała śpiącej osoby. Pokrowce w tego typu materacach wykonane są z różnych materiałów. Te najbardziej nowoczesne są wykonane z włókien wiskozowych. Zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza bezpośrednio między ciałem osoby śpiącej a materacem, co z kolei wpływa na rozwój bakterii. Od czasu do czasu konieczne jest wypranie pokrowca i to bez względu na to, z jakiego materiału został on wykonany. Najlepiej oddawać go do pralni, żeby uniknąć jego ewentualnego odkształcenia.

materac-salsa

Tego rodzaju materace polecane są także osobom przewlekle chorym. Wpływają na zachowanie codziennego komfortu, dzięki temu, że chronią przed powstawaniem odleżyn. Zalecane są także tym, którzy cierpią na wady postawy i wspomagają proces rehabilitacji osoby, u której je stwierdzono. Podczas snu ciało się regeneruje i wypoczywa, dlatego tak ważne jest, żeby materac Salsa Hilding znalazł się w każdej sypialni. Zapewnia dobrą jakość snu, dzięki czemu osoby, które z niego korzystają, są wypoczęte i pełne energii, a przede wszystkim nie skarżą się na uporczywy ból mięśni i kręgosłupa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?