Browse By

Notesy firmowe i notesy reklamowe

Trudno powiedzieć jak dokładnie obecnie wyglądają notesy firmowe, bo w większości przypadków wystarczy to, by jakieś tam notesy w firmie były. Mowa tu o notesach nabywanych pakietami w sklepach z akcesoriami papierniczymi. Tego typu notesy się przydają, choć w czasach obecnych wiele notatek wykonuje się za pomocą przenośnych urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu. Urządzenia takowe są bardzo ważne, ale elektronika co jakiś czas zawodzi, ale generalnie zazwyczaj daje się z takiego urządzenia wyciągnąć dane z pomocą specjalisty. Notes firmowy też można zgubić, ale zazwyczaj chowa się go do aktówki, tak samo jak tablet i właśnie dlatego te istotne notatki zazwyczaj ma się pod ręką.

zakupy-13

Czy warto zainwestować w lepsze notesy firmowe?

Lepszy notes firmowy może mieć na okładce logo jakiejś firmy, czyli może być to logo znanego biura rachunkowego. Na dokładkę może on też posiadać ciekawą grafikę jeśli chodzi o okładkę. Równie wiele znaczy też i to, że można te notesy firmowe, czy też notesy reklamowe zamówić w setkach, czy też w tysiącach egzemplarzy, czyli dane biuro rachunkowe może je wręczyć tym najlepszym klientom, po to by stanowiły pewnego rodzaju gustowną reklamę. Rzecz jasna są to notesy reklamowe, ale jest to reklama w bardzo smacznym stylu, czyli można uznać ją za jedną z bardziej gustownych, bo taki notes to przydatna rzecz, a sama reklama to jedynie opcja dodatkowa. W dodatku coś w tym stylu świadczy o pewnego rodzaju wyższości danej firmy, bo większość przedsiębiorców nabywa typowe notesy i inne gadżety do papieru w sklepie papierniczym, czyli to raczej nie jest coś wyszukanego i co najistotniejsze te słabsze papiernicze gadżety nie są aż tak trwałymi. Jednym słowem nie świadczą one o wyczuciu smaku danego przedsiębiorcy.

Czy lepsze notesy firmowe to też wyższa cena?

Jeśli zamawia się te lepsze notesy firmowe w liczbie dziesięciu sztuk i jeśli mają one twarde okładki z logo danej firmy, to jest wtedy dość drogo w przeliczeniu na sztukę, ale jeśli te notesy mają bardziej typowe okładki, to może być taniej. Kluczowe znaczenie ma tu zamówienie, czyli to by było to sto lub nawet trzysta sztuk. Wtedy jest znacznie taniej w przeliczeniu na sztukę i co najistotniejsze część takich notesów można podarować wraz z towarem najistotniejszym klientom, a oni przekażą je dalej i to w przypadkowy sposób robiąc danej firmie dość dobrą reklamę, która jest lepszą od tej w Internecie, bo w ciekawe gadżety reklamowe inwestuje niewielu. Dlatego też dobrze wykonany notatnik może informować o tym, że jest to firma na poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?