Browse By

Podłogi Balticwood – najlepsze rozwiązanie dla Twojego mieszkania

Podłogi Balticwood to najlepsze rozwiązanie dla Twojego mieszkania. Idealnie spełnią swoje funkcje w każdym jego pomieszczeniu, zarówno w sypialni, kuchni, łazience, czy pokoju dziecięcym. Podłogi drewniane charakteryzują się wieloma atutami, które doceniane są przez stulecia. Charakterystyczne dla podłóg wykonanych z litego drewna jest to, że są one przede wszystkim trwałe. Oprócz właściwości wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, czy wgniecenia posiadają inne walory, takie jak:

wyciszenie paneli podlogowych

  • można je odnawiać, dzięki czemu po wielu latach użytkowania, dzięki procesowi cyklinowania, znowu mogą wyglądać jak nowe. Podłogi Balticwood są odnawialne.
  • są zdrowe, drewno jest surowcem naturalnym, a posiadanie go w domu dobrze wpływa na stan zdrowia i samopoczucia mieszkańców (szczególnie tych, którzy chorują na alergię);
  • nadają się jako wykończenie wnętrza dla pokojów dziecięcych. Mając podłogę drewnianą nie musisz się obawiać o to, że twoje dziecko na przykład uczy się po niej raczkować. Podłogi drewniane są antyseptyczne.
  • nadają naturalny, ciepły i charakterystyczny design każdemu wnętrzu;
  • odpowiednio impregnowane mogą służyć przez wiele lat w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, jak na przykład: łazienka, czy kuchnia. Podłogi Balticwood są wykonywane z najlepszej jakości produktów, dlatego uznane są na rynku jako towar premium.
  • podłogi Balticwood mają właściwości izolacyjne. Nie przewodzą łatwo ciepła i dźwięków (nadają lepszą akustykę pomieszczeniom);
  • są uniwersalne. Nadają się do każdej stylizacji pomieszczeń.

Podłogi Balticwood to jednorazowa inwestycja na bardzo długi okres czasu. Sam wybierasz sobie rodzaj drewna, który chcesz wykorzystać na wykonanie swojej podłogi, sam też wybierasz kolor bejcy i sposób lakierowania. Drewniane podłogi wykonywane są na zamówienie, pod konkretne wyceny i projekty. Podłogi drewniane cieszą się powodzeniem i wybierane są przez najlepszych projektantów wnętrz i architektów. Wybierając podłogę do swojego mieszkania zastanów się nad czym ci zależy najbardziej. Jeżeli cenisz sobie zdrowie, naturę, trwałość, elegancję, klasykę i kunszt – skontaktuj się z producentem podłóg Balticwood. Przygotują dla ciebie ofertę zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami. Podłogi Balticwood wybierane są przez wszystkich, którzy wiedzą co jest dobre dla ich mieszkań, domów i ich samych. Zapoznaj się z ofertą Balticwood. Marce zaufało już bardzo wielu klientów, ponieważ spełnia ona wymagania dosłownie wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?