Browse By

Ranking kont – jakie konto wybrać?

Aby zaznajomić się z ofertą wielu Polskich banków stworzono strony Internetowe zwane jako Rankingi kont bankowych. Strony tego typu stworzone są po to aby ułatwić poszukiwania osobom poszukującym ofert kont osobistych. Obecnie konta bankowe wymagane są już na poziomie szkół ponad gimnazjalnych bądź w trakcie otrzymania pracy czy stażu. Aby jednak wybrać maksymalnie najlepsze konto dla siebie musielibyśmy przeanalizować wiele stron banków i wiele ofert i regulaminów, co zapewne dla wielu osób jest zniechęcające i nudne.

Strony z Rankingami

Stron z rankingami w wyszukiwarce google jest masa, jednak należy znaleźć odpowiednią, taką która pokazuje aktualne oferty. Dobrze szanująca się strona rankingowa, w widocznym miejscu powinna posiadać datę ostatniej aktualizacji, by odwiedzający miał pewność, że oferta jest jak najbardziej aktualna. Zawsze jednak dla pewności, przed złożeniem wniosku należy zapytać konsultanta w banku, czy aby wszystkie znane przez nas informacje są zgodne oraz czy ewentualnie jest coś co mogliśmy przeoczyć.

ranking kontPo wybraniu odpowiedniej strony rankingowej, oraz po zapoznaniu się z przedstawioną ofertą banków w prosty sposób możemy przejść do formularza w docelowym banku. Wystarczy, że wybierzemy opcję załóż konto obok wybranej przez nas oferty. Tego typu ranking kont bankowych jest o wiele razy lepszy niż analiza oferty ze strony banku. Banki często reklamują konta jako zupełnie darmowe, a w rzeczywistości w regulaminie zawartych jest kilka warunków, które trzeba spełnić aby posiadać zupełnie darmowy rachunek. Bardzo często chodzi o karty debetowe, którymi wyciągamy pieniądze z bankomatów, bądź płacimy bezgotówkowo. Jeżeli nasze transakcje bezgotówkowe w ciągu miesiąca są poniżej określonej kwoty, to jesteśmy zmuszeni do poniesienia opłaty od 5 do 10 zł za posiadanie takowej karty. Obecnie w Polsce tylko jeden bank posiada możliwość całkowicie darmowego konta wraz z kartą debetową, bez jakiegokolwiek warunku jej używania do transakcji bezgotówkowych.

konta bankowe formularzNaszym zdaniem konto SMART Konto od SMART Banku jest bardzo dobrą propozycją dla osób które szukają miejsca na swoje pierwsze konto bankowe, które będzie wolne od jakichkolwiek opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?