Browse By

Strony WWW dla Firm

Ładna galeria na stronie to nie lada wyzwanie dla projektanta, ale znawcy tematu wiedzą, jak można połączyć różne wersje kodu, aby móc stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Zarówno, takie miniatury, po kliknięciu których można zostać przekierowanym na  nieco większe zdjęcie, jak też i automatyczna nawigacja, w takiej galerii, to coś niezwykle wyjątkowego. Nie ma konieczności wracania do kolejnych i tych samych kroków, ale wystarczające jest przesuwanie strzałką, albo myszką odpowiednich strzałek, aby możliwe było płynne przeglądanie zdjęć w galerii po kolei. Z miniatur tworzą się większe i bardziej wyraźne zdjęcia, mające na celu przybliżenie przekazu, który jest kierowany do użytkowników.

Profesjonalne i tanie strony InternetoweAutomatyzacja wyświetlania Galerii na stronie Firmowej

To dość ciekawa opcja, pozwalająca na dodanie wielu zdjęć naraz, a także utworzenie z nich ładnie wyglądającego albumu, czy galerii. Dzięki specjalnym skryptom, można dzięki temu przeglądać na stronie zdjęcia, jedno po drugim, a także nie ma konieczności otwierania za każdym razem od nowa poszczególnych miniatur. Dobrze dopasowane galerii, dają nie tylko możliwość powiększania poszczególnych zdjęć, aby możliwe było przeglądanie ich w całej okazałości, ale także płynne przechodzenie pomiędzy jednym, a drugim. Począwszy od paska nawigacji, sugerującego możliwość przesuwania w lewą, albo prawą stronę myszką lub strzałkami, a na automatycznym pokazie slajdów skończywszy.

Nowoczesne i responsywne strony Internetowe RzeszówPodpisywanie zdjęć na stronie Internetowej

Niektóre strony mają taką opcję, która jest już wbudowana w galerii, że możliwe jest nadawanie zdjęciom tytułów. Nie zawsze jest to jednak dobre, bywa że tytuł zakrywa znaczną część fotografii, a także nie podoba się użytkownikom. W większości przypadków, można to jednak wyłączyć, aby nie przeszkadzało. Dość istotne i wpływające na strony WWW Rzeszów jest także skalowanie zdjęć, po to żeby możliwe było ograniczanie ich wielkości, a także nie spowalnianie działania strony, ale zachowanie jej szybkiego ładowania się oraz stabilności. Zbyt duże zdjęcia wgrywają się na serwer o wiele dłużej i nie zawsze potem, działają poprawnie.