Browse By

Wieczór kawalerski w zawrotnym tempie

Ślub i założenie rodziny to ogromna odpowiedzialność dla każdego mężczyzny. W związku z tym warto się wcześniej nieco wyszaleć. Wieczory kawalerskie kojarzą się zazwyczaj z alkoholem, klubami i striptizerkami. Niektórzy panowie zaszywają się w domku, w samym sercu lasu i tam organizują niezapomnianą imprezę. Co jednak zrobić, by ten ostatni wieczór wolności był oryginalny i pełen wrażeń? Oto kilka pomysłów.

Z chmurki na pazurki

Większość mężczyzn to fani wrażeń, którzy kochają gdy poziom adrenaliny w ich organizmie sięga zenitu. Dlatego dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie wieczoru, który na długo zapadnie w pamięci przyszłego pana młodego. Przykładem szalonego kawalerskiego może być skok ze spadochronem, który niewątpliwie zapewni mnóstwo wrażeń.

Wieczór kawalerski

Ostra jazda

Kolejnym oryginalnym pomysłem na szalony wieczór kawalerski jest wypad na tor wyścigowy. Oczywiste jest, że kochanką większości mężczyzn jest motoryzacja. Spędzają godziny na czyszczeniu, polerowaniu i usprawnianiu swoich aut. Szybkie sportowe samochody i rywalizacja to idealne połączenie, by wyładować ostatki kawalerskiej energii.

Instynkt drapieżcy

Innym planem na sprawienie przyszłemu panu młodemu niesamowitej niespodzianki może być zorganizowanie polowania. Jak wiadomo w każdym mężczyźnie tkwi instynkt zdobywcy, a do tego panowie lubią trzymać w ręku broń. Od zarania dziejów zadaniem mężczyzny było zdobywanie pożywienia, w związku z tym polowanie może być humorystycznym przygotowaniem młodego do zadań, które czekają go w przyszłości.

Byle gdzie

Zupełnie zwariowanym pomysłem na kawalerski jest wyszukanie na mapie miejsca na oślep i udanie się tam na stopa. W między czasie można pozwiedzać i poimprezować. Taka podróż dostarczy wielu wrażeń, wspomnień i historii, które można będzie opowiadać wnukom.

 Jak widać wieczór kawalerski wcale nie musi być sztampowy. Wystarczy popuścić wodze wyobraźni i poddać się szaleństwu, by przyszły pan młody przez wiele lat wspominał przysłowiowy ostatni dzień wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?